Piątek, 18 października 2024

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Dobra gra ROWu, ale punktów brak [ZDJĘCIA]

28.09.2019 16:11 | 0 komentarzy | dud, kozz

W meczu 9. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał z rezerwami Śląska Wrocław.

Piłkarze z Rybnika przegrali pierwszy domowy mecz w tym sezonie ligowym. Przeciwnikiem ROWu był lider tabeli - Śląsk II Wrocław.

Ekipa z Rybnika mimo przegranej, pokazała się z bardzo dobrej strony. Świetne zawody rozgrywał bramkarz Śląska, który wybronił kilka sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie lepszą drużyną byli goście, którzy prowadzili do przerwy 2:0. Drużyna z Rybnika obudziła się w drugiej połowie. ROW strzelił dwie bramki, ale stracił jeszcze jedną.

Gole dla gospodarzy strzelali Piotr Pacholski oraz Marcin Wodecki. W następnej kolejce ROW 1964 Rybnik zagra u siebie z Polonią Bytom

ROW 1964 Rybnik - Śląsk II Wrocław 2:3 (0:2)