Zapaśnicy z całej Polski rywalizowali w Rudniku [ZDJĘCIA]

29.09.2019 07:45 | 0 komentarzy | OlaN

W sobotę w Rudniku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w zapachach w stylu wolnym i w zapasach kobiet, których organizatorem był LKS Dąb Brzeźnica.

Do rywalizacji stanęło 25 drużyn kobiecych i 37 zespołów męskich. W sumie stoczono 174 walki. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z naszego regionu - Mateusz Kampik (LKS Dąb Brzeźnica), Agata Walerzak (MKZ Unia Racibórz) oraz Patrycja Sperka (MKZ Unia Racibórz) - którzy triumfowali w swoich kategoriach wagowych.

W klasyfikacji drużynowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23 w zapasach kobiet raciborska Unia zajęła 2. miejsce. W klasyfikacji końcowej drużyn męskich na drugim stopniu podium stanął LKS Dąb Brzeźnica. Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz z 10 punktami na koncie zajął 17. miejsce.

Młodziezowe Mistrzostwa Polski U23 w zapach kobiet: wynik, klasyfikacja końcowa TUTAJ

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w zapasach w stylu wolnym: wyniki, klasyfikacja końcowa TUTAJ