Piątek, 18 października 2024

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Nieudany start wodzisławskiej Zorzy

28.09.2019 22:59 | 0 komentarzy | rafbl

Od porażki ligowe rozgrywki w I Lidze Śląskiej Kobiet rozpoczęły siatkarki wodzisławskiej Zorzy, które w sobotnim meczu przegrały na własnym parkiecie z zespołem z Pszczyny w trzech setach.

Od początku spotkania na boisku toczyła się wyrównana gra, jednak w końcówce pierwszej odsłony lepsze okazały się przyjezdne, które triumfowały do 22. W drugiej partii emocji było jeszcze więcej, jednak w rozstrzyganej na przewagi końcówce szalę zwycięstwa przechyliły na swoją stronę zawodniczki z Pszczyny. Również w trzecim secie wodzisławianki prowadzone przez trenera Andrzeja Brzezinkę nie były w stanie pokonać rywalek, które zwyciężyły do 20, a w całym spotkaniu 0:3.

MKS Zorza Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (22:25, 28:30, 20:25)