Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Sośnica przegrała z Nowinami

01.10.2019 12:16 | 0 komentarzy | kozz

W II kolejce I ligi futsalu mężczyzn Sośnica Gliwice przegrała z Futsalem Nowiny 2:4.

Sośnica na koncie ma rozegrane dwa mecze na wyjeździe. W pierwszym wygrała z GKS-em Tychy 6:2, tym razem była nieznacznie gorsza przegrywając 2:4. Zaczęło się pechowo, bo bramkę dla gospodarzy w pierwszych sekundach meczu zdobył Andrzej Musiał. Po ośmiu minutach było już 2:0 po trafieniu Rafała Witkowskiego. W 12. minucie kontaktową bramkę zdobył Michał Kuźnik. Do przerwy prowadzenie Futsalu Nowiny 2:1. A na początku drugiej połowy wyrównanie po strzale Łukasza Gada. Radość futsalistów Sośnicy nie trwała jednak długo. Niespełna minutę później na 3:2 dla gospodarzy strzelił Maciej Ponikowski. Gdy Sośnica chciała wyrównać, tuż przed końcową syreną straciła bramkę na 4:2.

W III kolejce ponownie na wyjeździe Sośnica zagra z Berlandem OSiR Komprachice. Zespół z Gliwic zajmuje piąte miejsce w I lidze.

GKS Futsal Nowiny - Sośnica Gliwice 4:2 (2:1)

Musiał 1., Witkowski 8., Ponikowski 24., Lekki 39. - Kuźnik 12., Gad 23.

Skład Sośnicy: Tomasz Cielesta - Wojciech Popiel, Michał Kuźnik, Marcin Kiełpiński, Łukasz Gad oraz Remigiusz Sobek, Artur Łopatka, Robert Loban, Paweł Krasoń, Krzysztof Borowiec. Trener: Łukasz Kujawa.