środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Pierwsza wygrana MTS-u [ZDJĘCIA]

06.10.2019 14:18 | 0 komentarzy | Olla, kozz

Drużyna MTS-u Knurów musiała czekać do 6. kolejki, by zapisać na swoim koncie 3 punkty. MTS wygrał z MKS-em Myszków 2:1.

MTS-u Knurów już w drugiej minucie spotkania stracił bramkę. Swoją bramkarkę pokonała Aleksandra Krakowczyk. Wyrównującego gola w 58. minucie spotkania strzeliła Katarzyna Pyka. W 70. minucie gry bramkę na wagę trzech punktów zdobyła kapitan MTS-u Knurów, Zofia Glapa.

Dla MTS-u wygrana z MKS-em Myszków była pierwszym zwycięstwem w tym sezonie. Po sześciu kolejkach ekipa z Knurowa plasuje się 8 miejscu z czterema punktami na koncie. W sobotę 12 października podopieczne trenera Dariusza Szkatuły zagrają na wyjeździe z rezerwami TS ROW Rybnik.

MTS Knurów – MKS Myszków 2:1 (0:1)

Bramki: Aleksandra Krakowczyk (2. samobójcza) – Katarzyna Pyka (58.), Zofia Glapa (70.)

MTS: Wanesa Kapol, Julia Janowska (58. Martyna Maciaś), Roksana Kula, Aleksandra Krakowczyk, Nikola Żmijan (72. Paulina Laubach), Zofia Glapa, Anna Karwot, Monika Matera, Adrianna Czech, Dorota Raszewska, Katarzyna Pyka.
Trener: Dariusz Szkatuła.