Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Srogie lanie MKKS-u Rybnik [ZDJĘCIA]

07.10.2019 08:22 | 0 komentarzy | rafbl

Różnicą aż pięćdziesięciu punktów przegrali swoje drugie spotkanie w rozgrywkach grupy C II Ligi koszykarze MKKS-u Rybnik, którzy podejmowali na własnym parkiecie AZS AGH Oknoplast Kraków.

Pierwsza kwarta spotkania zakończyła się minimalnym prowadzeniem gości, którzy wygrali 18:19. Problemy ze skutecznością prowadzonych przez trenera Łukasza Szymika rybniczan w drugiej kwarcie, którzy zdobyli w niej zaledwie 11 punktów sprawiła, że na przerwę obydwa zespoły schodziły przy wysoki, dwudziesto dwu punktowym prowadzeniu gości (29:51)

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Skutecznie grający zarówno w defensywie jak i ofensywie krakowianie zdominowali boiskowe wydarzenia nie pozwalając na wiele gospodarzom. Wynik kwarty 5:28 w pełni obrazuje boiskowe wydarzenia. Ostatnia kwarta to konsekwentna gra AZS-u, który utrzymywał wypracowaną w poprzednich kwartach przewagę. Rybniczanie przegrali ostatecznie 47:97 zapisując na swoim koncie drugą ligową porażkę.

MKKS Rybnik - AZS AGH Oknoplast Kraków 47:97 (29:51)

MKKS: Stachowicz 9, Tomanek 7, Ochodek 7, Mazur 7, Czajkowski 3, Białdyga 3, Lewandowski 3, Sładek 2, Koczy 2, Zieliński 2, Królikowski 2, Sikora

AZS: Bożenko 29, Mamcarczyk 18, Deja 11, Jakubek 9, Nowak 8, Zych 6, Dyrda 6, Medes 4, Czyż 3, Jewuła 3, Pieniążek