środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Minimalna porażka rezerw GTK

07.10.2019 12:31 | 0 komentarzy | rafbl

Porażką 79:76 zakończyli spotkanie 1. kolejki rozgrywek III Ligi koszykarze drugiego zespołu GTK Gliwice, którzy udali się na wyjazd do Katowic, gdzie zmierzyli się z miejscowym KŚ AZS.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane o czym świadczyć mogą wyniki dwóch pierwszych kwart. Pierwszą z nich minimalnie jednym punktem wygrali gospodarze (19:18), natomiast drugą takim samym wynikiem wygrali gliwiczanie. Na przerwę obydwa zespoły schodziły remisując 37:37.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Trzecia kwarta padła łupem prowadzonych przez trenera Grzegorza Podulka koszykarzy GTK, którzy wygrali 22:23. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatniej kwarcie. Tą 20:16 wygrali katowiczanie, którzy wy całym meczu triumfowali 79:76.

KŚ AZS Katowice - GTK Gliwice II 79:76 (37:37)

AZS: Krzymiński 21, Maroń 15, Rotyński 9, Kłoszewski 9, Paluch 8, Palacz 6, Klonowski 5, Siewniak 4, Dudek 2, Mroczek, Borowski,

GTK II: Wąsik 23, Adamczyk 15, Podulka 13, Poloczek 10, Korczyk 8, Radoń 5, Tobiasz 2, Nowak, Maciejak, Drzewiecki, Nowak