Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Grała RLPS, Nowiny.pl Katolik Group lepsze od Mistrza

08.10.2019 14:05 | 0 komentarzy | rafbl

Za nami druga kolejka spotkań w Zoo-Mar JP Telebim RLPS. W niedzielnych spotkaniach w Arenie Rafako o ligowe punkty walczyło osiem zespołów. Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Nowiny.pl Katolik Group, którzy w czterech setach pokonali aktualnego Mistrza rozgrywek - Zoo-Mar Lunatycy.

W ataku Adam Cerek – środkowy Nowiny.pl Katolik Group

Dużo emocji było w pierwszych niedzielnych spotkaniach. Enter El-Bis Instal-Mag potrzebował rozegrać aż pięć setów, aby pokonać Agrotim-Na Fali. W kolejnym meczu Omerta-Northern przegrała w czterech setach z Progress Szkoła Językowa.

Gładkie zwycięstwo w trzech setach zapisali na swoim koncie zawodnicy Leśnej Perły Damons Rybnik, którzy okazali się lepsi od Złotnika. W ostatnim meczu Nowiny.pl Katolik Group pokonały w czterech setach aktualnego Mistrza - Zoo-Mar Lunatycy.

Wyniki:

• Enter El-Bis Instal-Mag - Agrotim-Na Fali 3:2 (27:29, 25:16, 16:25, 19:25, 15:8)
  • Omerta-Northern - Progress Szkoła Językowa 1:3 (14:25, 17:25, 25:17, 19:25)
  • Leśna Perła Damons Rybnik - Złotnik 3:0 (25:7, 25:17, 25:18)
  • Nowiny.pl Katolik Group - Zoo-Mar Lunatycy 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:18)

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje z kompletem sześciu punktów Leśna Perła, która wyprzedza różnicą jednego seta Nowiny.pl Katolik Group. Na najniższym stopniu podium z punktem straty plasuje się Progress Szkoła Językowa. Na dalszych miejscach sklasyfikowane są: Agrotim-Na Fali, Enter El-bis Instal-Mag, Zoo-Mar Lunatycy, Omerta-Northern i Złotnik.

Następna kolejka odbędzie się 20 października w Arenie Rafako w Raciborzu.