Zabełków nadal niepokonany. Lider wygrał w Wojnowicach [ZDJĘCIA]

13.10.2019 08:32 | 0 komentarzy | OlaN

W sobotę LKS Wojnowice podejmował LKS Zabełków. Lider C klasy (grupy 1) bez problemu pokonał gospodarzy 3:0.

Początek spotkania 8. kolejki C klasy pomiędzy LKS-ami z Wojnowic i Zabełkowa wydawał się wyrównany. Faworytem byli jednak przyjezdni, który w 33. minucie spotkania po raz pierwszy w tym spotkaniu pokonali bramkarza z Wojnowic. Na listę strzelców wpisał się Kamil Ćwik. Przed przerwą Kamil Zawieja musiał drugi raz wyciągać piłkę z siatki. W 43. minucie gry do bramki trafił Adrian Dawid i gości schodzili do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron Zabełków szybko zabrał się za strzelanie. Trzy minuty po wznowieniu gry bramkarza Wojnowic pokonał Łukasz Wowra. Gospodarze próbowali odrobić straty, jednak żadna z przeprowadzonych przez nich akcji nie przyniosła zamierzonego skutku.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem faworyta. LKS Zabełków po 8 rozegranych spotkaniach z kompletem zwycięstw zajmuje 1 miejsce w tabeli C klasy (grupa 1). W ośmiu meczach zespół z Zabełkowa zdobył 29 bramek, tracąc przy tym tylko 7.

LKS Wojnowice - LKS Zabełków 0:3 (0:2)

Bramki: Kamil Ćwik (33.), Adrian Dawid (43.), Łukasz Wowra (48.)

Wojnowice: Kamil Zawieja, Mateusz Adamczyk (38. Daniel Cimała), Robert Halfar, Damian Kleta (76. Sebastian Szmańta), Piotr Lazar, Adam Wolnik, Patryk Baka, Paweł Rostek (50. Jarosław Szymiczek), Tomasz Marcinek, Paweł Zwierzyna, Kacper Sałaciak (80. Rafał Wójcik)
Trener: Paweł Zwierzyna.

Zabełków: Kamil Ćwik (45+1.) Kacper Wojtala, Adrian Dawid (83. Krzysztof Grzegorczyk), Adam Derkowski, Przemysław Gieglis, Tomasz Hiltawski, Damian Jaśkowiak (85. Adrian Tomański), Tomasz Klim, Rafał Lubszczyk (70. Patryk Warzeszka), Paweł Maciąg, Tomasz Podgórski, Łukasz Wowra
Trener: Patryk Szymik.