Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Wysoka wygrana koszykarzy z Gliwic

13.10.2019 11:04 | 0 komentarzy | Olla

KŚ AZS Politechnika Śląska w drugim meczu 3 ligi mężczyzn wysoko pokonała NACOMI Cieszyn. Gospodarze wygrali 102:56.

W pierwszej kwarcie meczu rozgrywanego w Gliwicach minimalnie lepsi byli goście. Drużyna z Cieszyna wygrała różnicą dwóch „oczek”. Od drugiej kwarty dominowali już gospodarze, którzy całe spotkanie wygrali różnicą 46 punktów.

Wojciech Kuśmierz z KŚ AZS Politechnika Śląska był w meczu z NACOMI Cieszyn najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku. Rzucający z Gliwic zdobył w sobotę dla swojej drużyny 32 punkty.

KŚ AZS Politechnika Śląska – NACOMI Cieszyn 102:56 (19:21, 33:15, 35:14, 15:6)

Politechnika Śląska: Wojciech Wąsowicz 6, Wojciech Kuśmierz 32, Cypran Błaszczyk 5, Łukasz Piwowarczyk 12, Kosma Kołcz 6, Wiktor Kaniewski 6, Mateusz Tomiasz, Jakub Złotoś 2, Maciej Wąsowicz 24, Marek Grzegorzewski 2, Bartosz Matysiak 2, Kamil Michalik 5
Trener: Sylwester Walczuk.

Cieszyn: Szymon Suchanek, Kacper Borus, Kamil Szczepaniak 5, Robert Szwed 8, Paweł Łysień 6, Łukasz Łośko 6, Kacper Kruk, Michał Bożomański 12, Marcin Matuszek, Dominik Malak 8, Wojciech Smoleń, Piotr Pluta 11
Trener: Szymon Kałuża.