imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Trzy gole samobójcze. Śląsk przegrał 0:20

13.10.2019 21:21 | 0 komentarzy | Olla

Śląsk Reńska Wieś przegrał szósty mecz w sezonie.

W meczu 6. kolejki III ligi kobiet (grupa opolska) Śląsk Reńska Wieś wysoko przegrał przed własną publicznością z MKS-em Polonia Prószków. Do przerwy gospodynie przegrywały już 0:10. Po przerwie ponownie padło dziesięć bramek na korzyść drużyny z Prószkowa. Trzy z 20 goli strzelonych w tym meczu zdobyły piłkarki Śląska, które trafiły do swojej bramki.

Piłkarki z Reńskiej Wsi w tym sezonie nie wygrały jeszcze ani jednego spotkania. W sześciu rozegranych spotkaniach Śląsk stracił aż 82 bramki, trafiając przy tym tylko raz do bramki rywalek. Ostatni mecz rundy jesiennej Reńska Wieś zagra w niedzielę 20 października w Strzelach Opolskich z miejscowym Piastem.

Śląsk Reńska Wieś – MKS Polonia Prószków 0:20 (0:10)

Bramki: Julia Franica (9., 40. - obie samobójcze), Emilia Lohrengel (65. - samobójcza) - Barbara Nowak (2., 28., 32., 68.), Teresa Kaczerewska (7., 22., 30.), Katarzyna Tomczyk (31.), Janina Ficek (44., 51., 62., 67., 80.), Natalia Zacharz (68., 89.), Izabela Żak (78., 84.)

Śląsk: Lohrengel, Pisarczyk, Tyczka, Franica, N.Kaleta, S.Kaleta, Kubina, Morawiec, Zgrzebniok
Trener: Mateusz Flegel.

Polonia: Matuszewska, Hertmanowicz (52. Krańczoch), Żak, Zacharz, Tomczyk, Nowak, Matuszewska, Kamińska (46. Żelowska), Kaczerewska, Jarosz (46.Kochanek), M.Ficek, J.Ficek
Trener: Arkadiusz Fluder.