Polonia zremisowała w meczu na szczycie

14.10.2019 14:38 | 0 komentarzy | dud

W meczu 10. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Polonia Głubczyce zremisowała z Agroplonem Głuszyna.

Mecz Polonii zapowiadał się jako najciekawsze spotkanie tej kolejki IV ligi opolskiej. Poziom spotkania nie zawiódł kibiców, a Polonia Głubczyce podzieliła się punktami z Agroplonem Głuszyna.

W pierwszej połowie lepszą ekipą byli gospodarze i potwierdzili to w końcówce. Gola na 1:0 zdobył Czech. W drugiej połowie do głosu doszła Polonia Głubczyce. Efektem tego była wyrównujaca bramka Czarneckiego. Do końca meczu obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie trzech punktów, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Za tydzień Polonia zagra z MKSem Gogolin.

Agroplon Głuszyna - Polonia Głubczyce 1:1 (1:0)