Wysoka wygrana TS ROW II Rybnik w Pucharze Polski

16.10.2019 18:18 | 0 komentarzy | Olla

Piłkarki TS ROW Rybnik, które na co dzień rozgrywają swoje mecze w III lidze kobiet, wygrały 6:1 z drugoligowym Stilonem Gorzów Wielkopolski.

Patrząc na ligi, w których grają oba zespoły, faworytem spotkania rozgrywanego w ramach Pucharu Polski były przyjezdne, które w 13. minucie gry pokonały bramkarkę z Rybnika. Rybniczanki wyrównały dopiero w końcowych minutach pierwszej części spotkania. Na listę strzelczyń wpisała się Natalia Sokół.

Po zmianie stron na boisku dominowały gospodynie. W 57. minucie gry bramkarkę Stilonu pokonała Dominika Głowacka, która do bramki trafiła jeszcze w 86. minucie. Dla rybniczanek w meczu pucharowym strzelały jeszcze Luiza Kozielska, Liwia Garcarczyk oraz Anna Sroka.

TS ROW II Rybnik – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6:1 (1:1)

Bramki dla ROW-u: Natalia Sokół (43.), Dominika Głowacka (57., 86.), Luiza Kozielska (68.), Liwia Garcarczyk (78.), Anna Sroka (84.)