KKS Zabrze odpadł z Pucharu Polski

16.10.2019 22:43 | 0 komentarzy | Olla

W drugiej rundzie Pucharu Polski KKS Zabrze przegrał 0:1 z Unią Opole i odpadł z rozgrywek.

Zabrzanki zmagania w Pucharze Polski rozpoczęły od II rundy i od razu pożegnały się z rozgrywkami. W Opolu wygrała miejscowa Unia i to ona awansowała do kolejnego etapu.

Pierwsza część spotkania była bardzo zacięta. Obie drużyny robiły wszystko by wyjść na prowadzenie, lecz pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron KKS Zabrze był blisko zdobycia bramki w 63. minucie gry, jednak piłka po strzale Wioletty Dziółko minimalnie minęła bramkę. Dwie minuty później to gospodynie pokonały bramkarkę zabrzanek i po ostatnim gwizdku mogły cieszyć się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski.

KS Unia Opole – KKS Zabrze 1:0 (0:0)