środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Adam Burek: Wsparcie kibiców było fantastyczne

20.10.2019 07:52 | 17 komentarzy | adi, kozz

Cieszy wygrana i atmosfera na trybunach, ale nie postawa na murawie. - Musimy bardzo mocno pochylić głowy przed młodym zespołem MKP - powiedział po derbach Wodzisławia Śląskiego trener Adam Burek.

Derby zakończyły się wygraną Odry 2:1, a wszystkie gole padły w pierwszej połowie. W drugiej części gry rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Dudziński. - To był bardzo atrakcyjny mecz, który obfitował w wiele strzeleckich okazji. Jesteśmy zadowoleni tylko i wyłącznie ze zwycięstwa i tego, jak wyglądała otoczka. Wsparcie kibiców było fantastyczne. Nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry, zdecydowanie mogło być lepiej - ocenił postawę swoich zawodników trener Adam Burek.

Szkoleniowiec lidera II grupy IV ligi pochwalił zespół Odry Centrum, który w drugiej połowie toczył wyrównaną walkę z faworyzowanym przeciwnikiem. - Po bramce na 2:0 graliśmy już bardzo przeciętnie. Stworzyliśmy wiele sytuacji, które powinny zakończyć się golami, z rzutem karnym na czele, ale nie byliśmy sobą. Musimy bardzo mocno pochylić głowy przed młodym zespołem MKP. Duży szacunek, niczym nam nie ustępował w tym spotkaniu - podkreślił Burek.

Trener poinformował także, że uraz Emmanuela Sarkiego nie jest poważny. - Jutro powinien być już w 100 procentach zdrowy - przyznał.