Siódma wygrana TS ROW w sezonie

19.10.2019 18:12 | 0 komentarzy | Olla

W 8. kolejce I ligi kobiet TS ROW Rybnik podejmował zespół Hydrotruck Radom. Spotkanie zakończyło się wygraną rybniczanek 3:1.

W meczu z Hudrotruck Radom rybniczanki wyszły na prowadzenie w 24. minucie po strzale Patrycji Matli. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części meczu TS ROW podwyższył na 2:0. Na listę strzelczyń wpisała się Dominika Głowacka. W 58. minucie przyjezdne zdobyły kontaktowego gola. W doliczonym czasie meczu wynik spotkania na 3:1 ustaliła Julia Krzyżok.

W środę 23 października rybniczanki rozegrają mecz 9.kolejki. TS ROW zmierzy się na wyjeździe z Respektem Myślenice.

TS ROW Rybnik – Hydrotruck Radom 3:1

Bramki dla TS ROW: Patrycja Matla (24.), Dominika Głowacka (47.), Julia Krzyżok (90.+5)