Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

Trener Odry Centrum uspokoił. Uraz bramkarza nie jest groźny

20.10.2019 08:51 | 4 komentarze | adi, kozz

- Napastników ganiłem już na boisku, skuteczność to nasz mankament. Dajemy przeciwnikowi jedną sytuację i on ją wykorzystuje, a my? - powiedział po przegranych derbach Wodzisławia Śląskiego trener Robert Tkocz.

Trener Odry Centrum uspokoił. Uraz bramkarza nie jest groźny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mimo że derby zakończyły się porażką Odry Centrum, to zespół ten pokazał się z całkiem dobrej strony. Dostał pochwały m.in. od trenera Adama Burka. Gospodarze mieli kilka okazji do wyrównania w drugiej części gry. - W pierwszej połowie Odra była lepsza. Wygrywała i ustawiła sobie mecz. My ruszyliśmy dopiero przy stanie 0:2. Bramka do szatni dała nam wiarę i w przerwie zmotywowaliśmy się do tego, by wyjść trochę wyżej i zaatakować przeciwnika. Mieliśmy więcej sytuacji, mimo że rywal miał rzut karny - analizował pojedynek trener Robert Tkocz. W jego drużynie szwankowała skuteczność.

- Mieliśmy dość dużo bardzo dobrych sytuacji. Napastników ganiłem już na boisku, skuteczność to nasz mankament. Dajemy przeciwnikowi jedną sytuację i on ją wykorzystuje, a my? Znowu mieliśmy kilka okazji i nie potrafiliśmy tego przełożyć na bramki - kręcił głową grający trener Odry Centrum.

Tkocz uspokoił kibiców w sprawie bramkarza Bartłomieja Będkowskiego, który opuścił boisko na noszach i został przewieziony do szpitala. - Przy rzucie karnym dostał w klatkę piersiową, zaczęło go kłuć w mostku, ale dostaliśmy informację, że wszystko jest OK - poinformował szkoleniowiec.