imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Szalony mecz Unii Książenice

20.10.2019 16:55 | 1 komentarz | adi

Unia Książenice przegrała z Drzewiarzem Jasienica 4:5.

Mecz od samego początku miał szalony przebieg. Goście w pierwszej części gry dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale Unia za każdym razem doprowadzała do wyrównania. Na początku drugiej połowy zespół z Książenic po raz pierwszy prowadził, ale taki stan trwał zaledwie 11 minut.

Goście doprowadzili do remisu 3:3, ale po drugim tego dnia trafieniu Michała Pieczki Unia na kilkanaście minut ponownie prowadziła. Mimo to... przegrała, bo w ostatnich minutach przyjezdni zdobyli kolejne dwie bramki.

To pierwsza przegrana Unii w roli gospodarza. Beniaminek IV ligi zajmuje obecnie trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do prowadzącej Odry Wodzisław.

Mecz został poprzedzony minutą ciszy ku pamięci zmarłego wczoraj kibica Unii, Piotra Sajdoka.

Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 4:5 (2:2)

Bramki: Radomski 29. (s), Pieczka 40., 78., Drapacz 53. - Sekuła 5., 83., Królak 31., 89., Chojnacki 64.

Unia: (skład wyjściowy) Błatoń - Siedlok, Stajer, Wowra, Grzybek, Tumula, Michalski, Makselon, Pieczka, Kostecki, Drapacz.