Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Radlinianie nadal niepokonani

21.10.2019 09:13 | 0 komentarzy | rafbl

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu rozgrywek I Ligi Śląskiej odniósł w weekend SK Górnik Radlin, który pokonał na własnym parkiecie MKSR Pyskowice 3:1.

Dwa pierwsze sety to pełna kontrola boiskowych wydarzeń przez prowadzonych przez trenera Marka Przybysza gospodarzy, którzy wygrali odpowiednio do 17 i 19. W trzecim secie lepiej zaprezentowali się przyjezdni, którzy w wyrównanej partii zachowali w końcówce więcej zimnej krwi i wygrali na przewagi do 24. W czwartej odsłonie wszystko wróciło do normy i siatkarze Górnika wygrali pewnie do 20, a całe spotkanie 3:1 odnosząc trzecie zwycięstwo w lidze. Radlinianie z kompletem punktów zajmują w tabeli 3. miejsce ustępując rywalom gorszym stosunkiem setów.

W kolejnym meczu, który rozegrany zostanie w czwartek 24 października radlinianie zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek - KS Rudziniec. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15.

SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 3:1 (25:17, 25:19, 24:26, 25:20)

Górnik: Dzido, Gardyan, Szafranek, Ferdyan, Lisicki, Szymiczek oraz Skupień (libero), Konieczny K., Walawski

MKSR: Klimowicz, Grzegoszczyk, Hoim, Szczepański, Szewczyk, Dejnaka oraz Wrzeszcz (libero), Bernyś, Kaganek