Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Kacper Masiak zagrał przeciw USA i Rosji

23.10.2019 16:33 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarz z Raciborza został powołany do reprezentacji Polski do lat 15 i zagrał w dwóch meczach turnieju towarzyskiego UEFA Development rozgrywanego w Polsce.

W pierwszym meczu w Sztumie młodzi Polscy piłkarze przegrali z Rosją 1:2. Masiak zagrał 11 minut wchodząc na boisko w 69. minucie. Mecz trwał 2x40 minut. W drugim meczu rozegranym w Malborku Polacy zremisowali z USA 3:3, następnie wygrywając po rzutach karnych 6:5. Masiak wyszedł w pierwszym składzie i spędził na boisku 72 minuty. Polacy zagrają jeszcze z Islandią.

Polska - Rosja 1:2 (1:1)

Gole: Dawid Zięba 13. - Dienis Puszkariow 9., 52.-k.

Polska: Jan Sobczuk - Kamil Fura, Konrad Magnuszewski, Mateusz Wójcik - Bartosz Tomaszewski, Jan Niedzielski (53. Oliwier Wojciechowski), Dawid Zięba (69. Kacper Masiak), Dawid Ławniczak (53. Bartosz Mikołajczyk), Oliwier Sławiński - Krystian Okoniewski (69. Kacper Terlecki), Dominik Janeczek (53. Oskar Kozdroń).

Polska - USA 3:3 (2:3) (k. 6:5)

Gole: Bartosz Tomaszewski 11., Oliwier Sławiński 14.-k., Krystian Okoniewski 70.-k. - Gage Akalu 5., 35.-k., Italo Jenkins 27.

Polska: Marcel Mendez Dudziński - Bartosz Krasuski (50. Kamil Fura), Bartosz Tomaszewski, Mateusz Jasiński - Kacper Masiak (72. Dominik Janeczek), Oskar Jarocha (50. Mateusz Wójcik), Oliwier Wojciechowski (50. Krystian Okoniewski), Bartosz Mikołajczyk (59. Jan Niedzielski), Oskar Kozdroń (50. Dawid Zięba) - Kacper Terlecki, Oliwier Sławiński.