Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Unia Książenice z Wilczej wróciła z trzema punktami [ZDJĘCIA]

26.10.2019 16:24 | 1 komentarz | kozz
Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 21:04

Mecz XII kolejki IV ligi (grupa śląska II) w Wilczej po myśli piłkarzy Unii Książenice. Zobacz zdjęcia!

Unia Książenice z Wilczej wróciła z trzema punktami [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Unia przystąpiła do meczu bez ważnych ogniw. Zabrakło m.in. Rolanda Buchały, który ponownie został pierwszym trenerem ROW-u 1964 Rybnik i w tym czasie rozgrywał ze swoją drużyną mecz w Starowicach.

W Wilczej po początkowych minutach bezbarwnej gry do bramki trafił Jacek Drapacz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kamila Kosteckiego i z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki. Obie drużyny miały dobre okazje do zdobywania kolejnych goli, ale na przerwę to zespół z Książenic miał o jednego gola więcej. Po przerwie obraz nie zmienił się. Unia groźniej atakowała, ale bramkę przypieczętowującą zwycięstwo zdobyła dopiero w doliczonym czasie gry. Na listę strzelców wpisał się Marcin Kuczera i zapewnił przyjezdnym trzy punkty. 

Dzięki wygranej Unia ponownie zbliżyła się do Odry, która straciła punkty. Obecnie zespół z Książenic jest wiceliderem IV ligi. Wilki wciąż w dolnej strefie. Wyprzedzają tylko Beskid Skoczów.

Wilki Wilcza - Unia Książenice 0:2 (0:1)

Drapacz 26., Kuczera 90.+3.

Wilki: Szymajda - Sulima, Czekański, Barteczko, Steuer (79. Kubik), Buchalik (46. Wiśniewski), Tabiś, Leszczyński, Wawoczny, Żyrkowski, Stebel (72. Wiśniowski). Trener: J.Dankowski.

Unia: Niemiec - Tumula, Siedlok, Kaczmarczyk, Grzybek, Wolicki (64. Wowra), Kostecki, Pieczka, Suchiński, Kwoska (72. Makselon), Drapacz (79. Kuczera). Trener: M.Koczy.