Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Odra Centrum wygrała w Jasienicy

26.10.2019 16:56 | 17 komentarzy | kozz

Piłkarze Roberta Tkocza z każdym meczem pokazują się z coraz lepszej strony. Po przegranych, ale z dobrą grą, derbach z Odrą Wodzisław, tym razem sięgnęli po komplet punktów w Jasienicy, gdzie ograli Drzewiarza 2:0.

Młodzi zawodnicy jakich prowadzi Robert Tkocz robią postępy. W meczu w Jasienicy Odra Centrum objęła prowadzenie w 28. minucie spotkania. Gola zdobył 17-letni Kacper Skrenik. Drugiego gola zespół z Wodzisławia Śląskiego strzelił w drugiej połowie. Tym razem piłkę do bramki posłał 19-letni Mateusz Danieluk.

Po serii porażek młoda drużyna MKP zaczyna coraz śmielej prezentować się zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Na cztery dotychczasowe zwycięstwa - trzy odniosła właśnie w delegacji. Zespół trenera Tkocza ma na koncie 12 punktów i wciąż plasuje się tylko na trzecim miejscu od końca, ale jeśli forma będzie wzrastała to jeszcze do końca rundy jesiennej będzie można myśleć o awansie nawet w strefę środkową tabeli IV ligi.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:2 (0:1)

Skrenik 28., Danieluk 73.

Skład Odry Centrum (wyjściowy): Jona - Gorzawski, Witoszek, Lorenc, Skrenik, Zdunek, Tkocz, Koczy, Owczarczyk, Danieluk, Odon. Trener: R.Tkocz.