środa, 31 maja 2023

imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli

RSS

Odra Wodzisław zremisowała, ale na jej konto mogą trafić 3 punkty!

26.10.2019 20:12 | 46 komentarzy | kozz

Jak już informowaliśmy Odra Wodzisław Śląski zremisowała 1:1 w meczu XII kolejki IV ligi. Tymczasem klub z Wodzisławia Śląskiego dopatrzył się nieprawidłowości w sprawozdaniu oddanym sędziemu przez Kuźnię Ustroń.

Odra Wodzisław zremisowała, ale na jej konto mogą trafić 3 punkty!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Według sprawozdania sędziowskiego w 75. minucie meczu na boisko w drużynie Kuźni Ustroń wszedł Anton Fizek zmieniając Damiana Madzię. Fizka jednak nie ma ujętego na ławce rezerwowych w sprawozdaniu.

Sędzia meczu odnotował ten fakt w swoim sprawozdaniu. Czytamy: "W drużynie gości KS Kuźnia Ustroń w 75. minucie wszedł zawodnik z nr 14 Fizek Anton w miejsce zawodnika z nr 10 Madzia Damian. Zawodnik z nr 14 Fizek Anton nie figuruje w sprawozdaniu przedmeczowym papierowym. Po zgłoszeniu protestu przez kierownika obozu gospodarzy Brocki Jan zostało to zweryfikowane. Sędzia w obecności sędziów, kierowników obu drużyn oraz obserwatorów sprawdził skład w extranecie, w którym owy zawodnik figurował i był wpisany w skład rezerwowy."

O tym czy Odra Wodzisław Śląski zdobędzie dzięki "wpadce" Kuźni Ustroń trzy punkty dowiemy się w najbliższych dniach po zweryfikowaniu tego przez Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że Odra Wodzisław prowadziła w meczu od 26. minuty. Kuźnia Ustroń wyrównała w 90. minucie z rzutu karnego.