Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Szósta przegrana MTS-u Knurów

28.10.2019 08:43 | 0 komentarzy | Olla

W kolejce kończącej jesienne mecze w III lidze kobiet MTS Knurów przegrał z Polonią Tychy 0:4.

Mecz w Tychach lepiej rozpoczęły gospodynie, które już w 13. minucie gry pokonały Barbarę Pałac, bramkarkę MTS-u. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć ekipa MTS-u stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, by zdobyć wyrównującego gola. Po zmianie stron do bramki trafiały tylko piłkarki Polonii. Bramkarka MTS-u Knurów piłkę z siatki wyciągać musiała jeszcze w 67., 75. i 83. minucie.

Po dziewięciu rozegranych spotkaniach zespół MTS-u Knurów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli III ligi kobiet. Zespół prowadzony przez trenera Dariusza Szkatułę w rundzie jesiennej wygrał 2 mecze, jedno zremisował i sześć spotkań kończył bez punktów na koncie

Polonia Tychy - MTS Knurów 4:0 (1:0)

MTS: Pałac (80. Kapol,) Czech, Kula, Krakowczyk, Żmijan, Karwot, Słupik, Matera, Maciaś (60. Pytel) Raszewska, Pyka