Wysoka wygrana kadetek Olimpii

29.10.2019 12:08 | 1 komentarz | adi

Kadetki Olimpii Wodzisław Śląski pokonały MKS MOS Katowice II aż 95:37.

Od pierwszego gwizdka sędziego zawodniczki Olimpii bardzo skutecznie broniły na całym boisku, zmuszając swoje rywalki do wielu strat, co przełożyło się na łatwo zdobywane punkty. Pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 29:7 dla Olimpii. Kolejne dwie części meczu również przebiegały pod dyktando wodzisławianek, które wygrywały je odpowiednio 21:10, 20:12. W ostatniej kwarcie trenerzy korzystali w większym stopniu ze zmienniczek, ale i tym razem Olimpia zdecydowanie górowała, wygrywając 25:8 i zarazem zwyciężając w całym meczu 95:37, co pozwoliło utrzymać miano niepokonanego zespołu w rozgrywkach sezonu 2019/2020.

Kolejny mecz kadetki KU16 rozegrają na wyjeździe - 8 listopadaze ze Stalą Brzeg.

Olimpia Wodzisław Śląski - MKS MOS Katowice II 95:37 (29:7, 21:10, 20:12, 25:8)

Olimpia: Dominika Bednarek 23, Martyna Gozdek, Majka Stefaniak 14, Agata Bąk 12, Wiktoria Pawlus 10, Paulina Raudner, Laura Brawańska 7, Anna Juszczyk 4, Julia Bączkiewicz 2, Laura Stukator 2, Aleksandra Jazłowiecka-Świstek, Weronika Szewczyk.