Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Sprawiedliwy remis w meczu Porawia [ZDJĘCIA]

03.11.2019 16:51 | 0 komentarzy | dud

W meczu 13. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Porawie Większyce zremisowało z Agroplonem Głuszyna.

Mecz Porawia z Agroplonem zapowiadał się na jedno z najciekawszych w tej serii gier.

Zgodnie z przewidywaniami spotkanie było bardzo wyrównane i ostatecznie zakończyło się remisem 1:1. Wynik meczu był ustalony po 25 minutach. Najpierw gola dla gości zdobył Łuczak, a po upływie kilku minut Porawie wyrównało za sprawą Dorosławskiego.

W drugiej połowie obie ekipy miały szansę na wygraną, jednak solidarnie nie wykorzystały rzutów karnych. Za tydzień Porawie zagra u siebie ze Startem Namysłów. Ekipa z Większyc zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Porawie Większyce - Agroplon Głuszyna 1:1 (1:1)