Sobota, 24 lutego 2024

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Rezerwy Tworkowa lepsze od Bojanowa [ZDJĘCIA]

03.11.2019 20:42 | 0 komentarzy | OlaN

W meczu 11. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) druga drużyna LKS-u Tworków pokonała na własnym boisku LKS Bojanów.

Rezerwy Tworkowa lepsze od Bojanowa [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Faworytem spotkania rozgrywanego w Tworkowie byli gospodarze, jednak to Bojanów w pierwszej połowie częściej utrzymywał się przy piłce i stworzył sobie więcej sytuacji strzeleckich. Jedną w takich akcji przyjezdni wykorzystali w 24. minucie, kiedy to bramkarza Tworkowa pokonał Dawid Jacek. Chwilę później mogła paść wyrównująca bramka, lecz piłka minimalnie minęła bramkę, której bronił Dominik Plecner.

Po zmianie stron LKS Bojanów szybko mógł zdobyć drugą bramkę w tym spotkaniu. Rafał Jenderka ruszył w stronę bramki Wojciecha Zygara, jednak piłka po jego strzale przeleciała obok słupka. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w 56. minucie, a na listę strzelców wpisała się Artur Leśniak. Siedemnaście minut później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla ekipy z Tworkowa. W 83. minucie gry Bojanów był blisko zdobycia wyrównującej bramki, lecz piłka po strzale Dawida Jacka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Artur Leśniak mógł zdobyć trzecią bramkę, jednak futbolówka po jego strzale odbiła się od poprzeczki.

Po 11. kolejkach ligowych LKS II Tworków zajmuje 5 miejsce z dziewiętnastoma punktami na koncie. LKS Bojanów zamyka ligową tabelę z jednym "oczkiem". Za tydzień rezerwy Tworkowa zagrają na wyjeździe z LKS-em Wojnowice, natomiast LKS z Bojanowa o 3 punkty zagra na własnym boisku z LKS-em Cyprzanów.

LKS II Tworków - LKS Bojanów 2:1 (0:1)

Bramki: Artur Leśniak (56., 73.) - Dawid Jacek (24.)

Tworków: Wojciech Zygar, Dennis Kustos, Martin Wojtek, Janusz Sala, Kacper Mrozek, Artur Leśniak, Michał Latoń, Marcin Rossa, Piotr Jeziorski, Jakub Klimaszka, Paweł Grud. Rezerwowi: Dawid Zygar, Dawid Kasza
Trener: Piotr Jeziorski.

Bojanów: Dominik Plecner, Dawid Rzepka, Tomasz Ziętalski, Tomasz Czekała, Adam Hince, Dawid Jacek, Rafał Jenderka, Mariusz Makoś, Mirosław Kramarczyk, Casper Hanczuch, Mateusz Reżny. Rezerwowi: Krzysztof Świątkowski, Michał Marek
Trener: Artur Wróblewski.