Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Wygrana UKS-u Start Pietrowice Wielkie

03.11.2019 21:27 | 0 komentarzy | Olla

W zaległym spotkaniu 2. kolejki II ligi kobiet piłkarki ręczne z Pietrowic Wielkich wygrały 22:15 z LZS-em Tor Dobrzeń Wielki.

Pierwsza część spotkania rozgrywanego na Arenie Rafako w Raciborzu była wyrównana i zakończyła się prowadzeniem UKS-u Start Pietrowice Wielkie 10:9. W drugiej części spotkania gospodynie wyszły na prowadzenie. Po 10. minutach drugiej połowy drużyna prowadzona przez trenera Joachima Wieczorka prowadziła 15:11. Zaległe spotkanie 2. kolejki II ligi kobiet zakończyło się zwycięstwem pietrowiczanek 22:15. Wygrana UKS-u mogła być wyższa, jednak bramkarka z Dobrzenia Wielkiego obroniła w drugiej części spotkania trzy rzuty karne.

Po czterech ligowym meczach piłkarki ręczne z Pietrowic Wielki z dwoma zwycięstwami na koncie zajmują 5. miejsce. W następnej kolejce UKS Start zagra na wyjeździe z SPR Handball Rzeszów.

UKS Start Pietrowice Wielkie - LZS Tor Dobrzeń Wielki 22:15 (10:9)

Pietrowice Wielkie: Karolina Plutka, Magdalena Tran Minh 2, Nicole Gabryel 2, Sandra Poznańska 2, Daria Chrzanowska 1, Weronika Wesołowska 2, Wiktoria Kuroczik, Weronika Malinowska 3, Sandra Kowalewska, Karolina Kalinowska, Agata Podsiadło 1, Katarzyna Kawa, Zuzanna Mrowiec, Dominika Pezdek 5, Dominika Zubek 4, Sandra Jokel
Trener: Joachim Wieczorek.

Dobrzeń Wielki: Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska 1, Aleksandra Czapczyńska 1, Natalia Florianowicz 2, Weronika Gawlik 4, Joanna Kapuścik 5,Wiktoria Kokot 1, Magdalena Koza 1, Daria Nadolna
Trener: Andrzej Motyka.