Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Wrócić na właściwe tory [ZAPOWIEDŹ]

06.11.2019 12:43 | 0 komentarzy | rafbl

Już dziś siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Po kompletnie nieudanym spotkaniu z Mistrzem Polski, o którym jastrzębianie z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć przyszedł czas na wyjazdowe starcie z MKS-em Będzin.

Wrócić na właściwe tory [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podopieczni trenera Roberto Santilliego rewelacyjnie rozpoczęli rozgrywki i po dwóch pierwszych kolejkach rozgrywek z kompletem punktów przewodzili ligowej stawce. Mający mistrzowskie ambicje "pomarańczowi" w dwóch pierwszych meczach pokonali bez straty seta zespoły z Bydgoszczy i Lubina. W niedzielnym hicie 3. kolejki spotkań przegrali jednak w trzech setach ze złotym medalistą poprzedniego sezonu - Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Rywalem jastrzębian w środowym meczu będzie MKS Będzin, który jak do tej pory wszystkie mecze rozgrywał na wyjazdach i nie przywiózł z nich ani jednego punktu. W trzech dotychczasowym meczach rywalami zawodników MKS-u były zespoły z czołówki poprzedniego sezonu Plus Ligi. W pierwszym z nich przegrali w czterech setach w Warszawie z miejscowym Projektem. W drugim lepsza w trzech setach okazała się ZAKSA. Natomiast w trzecim, derbowym starciu z Aluronem Virtu CMC Zawiercie lepsi byli rywale, którzy wygrali 3:1.

Środowe spotkanie będzie zatem dla będzinian pierwszym w charakterze gospodarza, co z pewnością jeszcze bardziej zmobilizuje ich do walki o pierwsze punkty w sezonie. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla natomiast będą chcieli zmazać plamę po nieudanym meczu z Mistrzami Polski. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? O tym przekonamy się w środowe popołudnie.

MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel

środa, 6 listopada 2019, godz. 18:00