środa, 31 maja 2023

imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli

RSS

Odra Wodzisław ponownie liderem IV ligi - bez gry

08.11.2019 10:46 | 10 komentarzy | kozz

Wodzisławska Odra mimo, że w tygodniu nie rozgrywała żadnego meczu to awansowała w tabeli na pozycję lidera.

Odra Wodzisław ponownie liderem IV ligi - bez gry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sprawa dotyczy meczu XII kolejki śląskiej IV ligi z Kuźnią Ustroń. Jak już informowaliśmy TUTAJ w drużynie z Ustronia zagrał nieuprawniony zawodnik. Mecz zakończył się remisem 1:1, ale po weryfikacji przeprowadzonej przez Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej końcowy wynik to walkower 3:0 na korzyść drużyny Odry Wodzisław. Dzięki dopisaniu dwóch punktów drużyna Adama Burka przeskoczyła w tabeli dotychczasowego lidera - Unię Książenice i ma teraz jedno oczko przewagi piastując pierwsze miejsce w czwartoligowym zestawieniu. 

"Zgodnie ze słowami trenera Burka publikujemy potwierdzoną informację o walkowerze. Decyzja Śląskiego Związku Piłki Nożnej była umotywowana występem nieuprawnionego zawodnika Kuźni Ustroń. Przez to niedopatrzenie komisja przyznała walkower ustalający wynik 3:0 dla Odry Wodzisław. Za sprawą tej decyzji Duma Wodzisławia powraca na fotel lidera. Do sobotniego meczu przystąpimy z pierwszej lokaty" - czytamy na stronie Odry Wodzisław Śląski.

Odra Wodzisław w sobotę rozegra mecz XIV kolejki grupy śląskiej II, IV ligi. Na stadionie przy Bogumińskiej podejmie dziewiąty w tabeli - MRKS Czechowice-Dziedzice (godz. 14:00).