Spójnia pokonała Odrę Centrum po golu w doliczonym czasie gry

12.11.2019 10:39 | 1 komentarz | QbA

Spójnia Landek wygrała 2:1 po golu w 93. minucie z Odrą Centrum Wodzisław Śląski.

W XIV kolejce IV ligi śląskiej II grupy odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Odry Centrum Wodzisław Śląski, a Spójni Landek. Spotkanie to miało kluczowe znaczenie dla układu dołu tabeli jako, iż drużyny przed tą kolejką bezpośrednio ze sobą sąsiadowały na odpowiednio 13. pozycji dla Spójni i 14. zajmowanej przez Odrę. Pierwsza bramka padła w 33. minucie po celnym strzale Mateusza Danieluka drużyna z Wodzisławia Śląskiego wysunęła się na prowadzenie, którego nie udało się utrzymać do przerwy. W 41. do wyrównania doprowadził Daniel Sobas i drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1:1. Druga połowa była bardzo wyrównana i kiedy już wszyscy byli pewni remisu w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo Spójni zapewnił Bartosz Rutkowski strzelając gola na 2:1.

Spójnia Landek - Odra Centrum 2:1 (1:1)

Odra Centrum: Jona - Odon, Witoszek, Wuwer, Danieluk, Tkocz, Buczek, Koczy, Lorenc, Mańka (71. Zieliński), Skrenik.