Szalona końcówka Polonii Głubczyce

17.11.2019 08:46 | 0 komentarzy | dud

W meczu 15. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Polonia Głubczyce wygrała ze Skalnikiem Gracze.

Bardzo interesujące spotkanie obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Głubczycach. Polonia wygrała mecz 3:2, choć pierwsza połowa nie wskazywała, że gospodarze zdobęda jakiekolwiek punkty.

Skalnik rozpoczął od mocnego uderzenia, ponieważ już po 7 minutach prowadził 2:0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W szatni gospodarzy musiało być gorąco, ponieważ Polonia wyszła na drugą część odmieniona. Bardzo szybko kontaktową bramkę zdobył Fellipe.

Najciekawiej było w ostatnich pięciu minutach spotkania. Najperw Piotr Leszczyński wyrównał wynik spotkania, a w ostatniej minucie meczu Jacek Broniewicz wykorzystał rzut karny i Polonia zdobyła trzy punkty.

Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze 3:2 (0:2)