imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Remis Piasta w ważnym meczu

18.11.2019 15:24 | 0 komentarzy | QbA

Futsalowa drużyna Piasta Gliwice remisuje 3:3 w meczu z Constractem Lubawa.

Drużyna Piasta Gliwice remisuje w bardzo ważnym wyjazdowym spotkaniu futsalowej ekstraklasy 3:3. Gliwiczanie szybko objęli prowadzenie, bo już w 4. minucie za sprawą Dominika Soleckiego, który już kilka minut później dołożył następnego gola. Tuż przed końcem pierwszej połowy gola kontaktowego zdobył Arkadiusz Budzyn i do szatni zespoły schodziły przy rezultacie 2:1 dla przyjezdnych.

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę z wielkim animuszem i szybko doprowadzili do wyrównania za sprawą Silvy. Zaledwie 3 minuty później Piast znowu wyszedł na prowadzenie dzięki celnemu uderzeniu Michała Cygnarowskiego i kiedy już wszystkim wydawało się, że gliwiczanie zdobędą komplet punktów, w ostatniej akcji meczu bramkę zdobył Pedro Pereira ustalając wynik na 3:3 i doprowadzając tym samym do podziału punktów.

Constract Lubawa – Piast Gliwice 3:3 (1:2)

Budzyn 19., Silva 23., Pereira 40. - Solecki  4., 11., Cygnarowski 26.

Constract: Chavez, Okuniewski, Zelma – Pereira, Kaniewski, Piórkowski, Łożyński, De Oliveira, Ossowski, Maśkiewicz, Raszkowski, Budzyn.

Piast: Widuch, Wojcik – Bugański, Romero, M. Grzywa, Solecki, Barszcz, Czyszek, Cygnarowski, Grecz, Tavarez, Douglas, Szadurski.