Start Pietrowice Wielkie przegrał w Rzeszowie

17.11.2019 17:29 | 0 komentarzy | Olla

W 5. kolejce II ligi kobiet piłkarki ręczne UKS-u Start Pietrowice Wielkie przegrały 20:27 z SPR Handball Rzeszów.

W meczu z SPR Handball Rzeszów podopieczne Joachima Wieczorka wyszły na prowadzenie w 10. minucie spotkania. Start jeszcze przez kwadrans był na prowadzeniu. Później do głosu doszły gospodynie, które zaczęły odrabiać straty i na przerwę pietrowiczanki schodziły przegrywając 8:11. Po przerwie SPR cały czas utrzymywał się na prowadzeniu. Najmniejsza różnica bramkowa w drugiej części spotkania wynosiła cztery „oczka”. Ostatecznie UKS Start Pietrowice Wielkie przegrał 20:27. Różnica bramkowa mogła być mniejsza, jednak drużyna prowadzona przez trenera Wieczorka nie wykorzystała sześciu rzutów karnych.

Za tydzień UKS Start Pietrowice Wielki zagra na wyjeździe z Nails Company Zabrze.

SPR Handball Rzeszów – UKS Start Pietrowice Wielkie 27:20 (11:8)

SPR: Anna Stapińska, Julia Ginalska 1, Julia Tereszak, Anna Tomaszewska, Martyna Nycz, Jolanta Płocica 8, Alicja Harpula, Nikolina Samborska 3, Dominika Puchalska 7, Aleksandra Dębiak 1, Gabriela Gołąb, Antonina Szczęsna, Julia Jamrozik 3, Aneta Rębisz, Anita Ziajka 4
Trener: Jakub Bober.

UKS: Paulina Matczak, Karolina Plutka 1, Daria Chrzanowska, Karolina Bugdoll 5, Wiktoria Kurczik, Weronika Chrobak, Sandra Kowalewska 3, Karolina Kalinowska, Agata Podsiadło 1, Zuzanna Mrowiec, Dominika Pezdek 4, Dominika Zubek 6
Trener: Joachim Wieczorek.