Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Piotrowicz wyciąga Bełk na szczyt

19.11.2019 08:14 | 1 komentarz | kozz

W meczu 15. kolejki grupy śląskiej II w IV lidze Decor Bełk wygrał z Wilkami Wilcza 2:0 i od przeszło miesiąca kontynuuje świetną serię zdobyczy punktowych.

Piotrowicz wyciąga Bełk na szczyt
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Decor zaczął sezon fatalnie biorąc pod uwagę, że podczas minionych sezonów radził sobie bardzo dobrze i zajmował czołowe lokaty. Odkąd drużynę przejął Marek Piotrowicz, Decor zaczął regularnie punktować i z dolnych rejonów tabeli systematycznie przesuwać się w górę tabeli. Zwycięstwo z Wilczą po golach Kamila Sikory i Tobiasza Wodeckiego pozwoliło awansować na dziewiątą lokatę, ale do pierwszej piątki drużyna z Bełku traci już zaledwie dwa oczka. W Bełku z pewnością mogą żałować, że spotkanie z Wilczą było ostatnią ligową potyczką w tym roku.

Z kolei Wilki mają za sobą fatalną rundę. W piętnastu meczach wywalczyły tylko 8 punktów i zamykają ligową tabelę. Podopieczni Józefa Dankowskiego tracą punkt do wyprzedzającego ich Beskidu Skoczów i sześć do GKS-u Radziechowy-Wieprz. Sezon zostanie wznowiony w marcu 2020.

Decor Bełk - Wilki Wilcza 2:0 (1:0)

Kamil Sikora 30., Tobiasz Wodecki 90.+5.

Żółte kartki: Kamil Sikora, Wojciech Orzeł, Michał Stryczek (wszyscy Decor Bełk) - Mateusz Wiśniowski, Jakub Dankowski, Michał Leszczyński (wszyscy Wilki Wilcza).

Bełk: Witek - Stryczek, Orzeł, Święch, Groborz, Reguła (88. Wójcik), Maj, Niewiedział (72. Jasiczek), Sikora (78. Wodecki), Rasek (90.+4. Kopia), Olczak.

Wilcza: Szymajda - Dankowski, Czekański, Leszczyński, Górecki (70. Barteczko), Buchalik, Bartos (70. Sulima), Żyrkowski, Wiśniowski, Wawoczny (60. Wiśniewski), Stebel (86. Kubik).