Medyk Konin skuteczniejszy. ROW Rybnik odpadł z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

23.11.2019 20:13 | 0 komentarzy | Olla

W czwartej rundzie Pucharu Polski TS ROW Rybnik przegrał 1:2 z Medykiem Konin i pożegnał się z pucharowymi rozgrywkami.

W meczu IV rundy Pucharu Polski pomiędzy ROW-em Rybnik a Medykiem Konin faworytem były przyjezdne. Ekstraligowy zespół z Konina pierwszy raz w tym spotkaniu bramkarkę ROW-u pokonał w 33. minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Anna Gawrońska. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu na bramkę trzeba było czekać do 65. minuty. Do siatki trafiła Gabriela Grzywińska i jej Medyk prowadził w Rybniku już 2:0. Rybniczanki honorową bramkę zdobyły w końcowych minutach meczu. W 89. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Dominika Głowacka.

Przegrana z Medykiem Konin sprawiła, że TS ROW Rybnik zmagania w Pucharze Polski zakończył na czwartej rundzie.

TS ROW Rybnik – Medyk Konin 1:2 (0:1)

Bramki: Dominika Głowacka (89.) - Anna Gawrońska (33.), Gabriela Grzywińska (65.)