Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Zwycięski gol Musiolika w ekstraklasie

01.12.2019 14:31 | 0 komentarzy | kozz

Sebastian Musiolik dał zwycięstwo Rakowowi Częstochowa w meczu z Jagiellonią Białystok.

Urodzony w Knurowie, były zawodnik rybnickiego ROW-u strzelił swoją drugą bramkę w ekstraklasie.

Napastnik wszedł na boisko w 69. minucie zmieniając Aleksandyra Kolewa przy stanie 1:1. Sędzia doliczył do drugiej połowy cztery minuty. Właśnie, gdy arbiter planował zakończyć mecz piłkę Rusłanowi Babience z Rakowa podał obrońca Jagiellonii Bartosz Kwiecień. Babenko długo się nie zastanawiając podał piłkę do lepiej ustawionego Musiolika. Napastnik popędził trzydzieści metrów w kierunku bramki i pewnym strzałem z dwunastego metra pokonał Grzegorza Sandomierskiego.

Dzięki bramce Musiolika Raków zgarnął 3 punkty na swoje konto. Ekipa z Częstochowy plasuje się na 11. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy mając 22 punkty na koncie.

W 87. minucie meczu na boisko w drużynie Rakowa wszedł Michał Skóraś z Jastrzębia-Zdroju.

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:1)

Jakub Wójcicki 65.-sam., Sebastian Musiolik 90.+5. - Bartosz Bida 28.