Futsal: Wysokie zwycięstwo ROW-u

01.12.2019 17:39 | 0 komentarzy | Olla

W 3. kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik pokonał w meczu wyjazdowym Olimpię Osieczany 13:2.

W meczu rozgrywanym w Myślenicach gospodynie na prowadzenie wyszły w 2. minucie gry. Na odpowiedź zespołu z Rybnika nie trzeba było jednak długo czekać. W 5. minucie spotkania bramkarkę Olimpii pokonała Clara Soquessa. Przed przerwą dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Dominika Rosak, a po jeden bramce dołożyły Luiza Kozielska i Katarzyna Kubik.

Po przerwie na boisku dominowały rybniczanki. Katarzyna Kubik w drugiej części spotkania aż pięciokrotnie znalazła drogę do bramki rywalek. Po jednym golu zdobyły jeszcze Luiza Kozielska, Dominika Rosak i Liwia Garcarczyk.

TS ROW Rybnik, choć ma do rozegrania zaległe spotkanie 1. kolejki z AZS UP Kraków, po niedzielnym meczu wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli I ligi futsalu kobiet. Kolejny mecz rybniczanki rozegrają 15 grudnia. Rywalem zespołu z Rybnika będzie KU AZS Uniwersytetu Śląskiego.

LKS Olimpia Osieczany – TS ROW Rybnik 2:13 (1:5)

Bramki dla TS ROW: Clara Soquessa (5.), Luiza Kozielska (8., 23.), Dominika Rosak (10., 11., 26.), Katarzyna Kubik (18., 23., 26., 30., 32., 38.), Liwia Garcarczyk (35.)