środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Dziewięć medali zapaśników Unii w Rudzie Śląskiej

02.12.2019 12:40 | 0 komentarzy | kozz

Unia Racibórz brała udział w turnieju im. Ryszarda Dworoka w zapasach stylu klasycznym, który odbył się w Rudzie Śląskiej.

30 listopada odbył się międzynarodowy turniej zapaśniczy dzieci i kadetów w zapasach klasycznych. W zawodach udział wzięło 130 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy. Miejski Klub Zapaśniczy Unia w Raciborzu wywalczył złoty medal drużynowo przed Olimpijczykiem Radom i Lokomotiwem Krnov.

W klasyfikacji indywidualnej wśród dzieci medale wywalczyli: Kacper Ligenza (2. miejsce), Igor Bolik (2. miejsce) i Piotr Tomaszewski (3. miejsce).

Wśród kadetów pierwsze miejsca zajął Ron Phiron i Kacper Karaśkiewicz, drugie miejsce zajął Maciej Krupa, a na miejscach trzecich znaleźli się Piotr Skalik, Andrea Ratajczak i Karol Staniewicz.