Futsal: TS ROW Rybnik z trzecią wygraną

15.12.2019 21:06 | 0 komentarzy | Olla

W czwartej kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik wygrał 5:0 z KU AZS Uniwersytetu Śląskiego.

Gospodynie w meczu z zespołem z Katowic szybko wyszły na prowadzenie. Już w 2. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Katarzyna Kubik. Niespełna trzy minuty później na 2:0 strzeliła Julia Krzyżok. W pierwszej połowie na listę strzelczyń wpisała się także Liwia Garcarczyk. Po przerwie, podobnie jak w pierwszej części meczu, do bramki trafiał tylko rybniczanki. W 24. minucie gry drugą bramkę dla ROW-u zdobyła Katarzyna Kubik. Dwie minuty później wynik spotkania na 5:0 ustaliła Clara Soquessa.

Wygrana z KU AZS Uniwersytetu Śląskiego była trzecim zwycięstwem rybniczanek w tym sezonie I ligi futsalu kobiet. Rybniczanki z kompletem zwycięstw plasują się na pierwszym miejscu. W niedzielę 22 grudnia rybniczanki rozegrają zaległe spotkanie 1. kolejki z AZS-em UP Kraków. Natomiast 28 grudnia TS ROW Rybnik pojedzie do Opola, gdzie zmierzy się z miejscową Unią.

TS ROW Rybnik – KU AZS Uniwersytetu Śląskiego 5:0 (3:0)

Bramki: Katarzyna Kubik (2., 24.), Julia Krzyżok (5.), Liwia Garcarczyk (13.), Clara Soquessa (26.)

TS ROW: Clara Soquessa, Żaneta Sobota, Jula Krzyżok, Edyta Botor, Nadia Lemańczyk. Rezerwowe: Natalia Sokół, Weronika Parzych, Sabina Nowosielska, Katarzyna Kubik, Agnieszka Krzyżok, Luiza Kozielska, Marta Kamińska, Martyna Guzik, Liwia Garcarczyk
Trener: Szymon Wesołowski.

KU AZS: Dolores Grudzień, Anna Dzida, Wiktoria Berdys, Joanna Hejdysz, Daria Latka. Rezerwowe: Agnieszka Krzemień, Klaudia Łyszczarz, Sylwia Ryszawy, Joanna Kęsoń, Agnieszka Chwastek, Martyna Halupczok, Karolina Jantczak, Sylwia Kowalewska, Monika Majcherkiewicz
Trener: Miłosz Kocot.