RMKS Rybnik wygrał w Wiśle

16.12.2019 12:13 | 0 komentarzy | Olla

W 12. kolejce II ligi kobiet koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały w Wiśle z miejscowym ISWJ 81:65.

W niedzielę rybniczanki rozegrały ostatni wyjazdowy mecz rundy zasadniczej. RMKS zagrał w Wiśle z drużyną zajmującą przedostatnie miejsce w tabeli drugoligowych rozgrywek. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 22:21 na korzyść przyjezdnych. W drugiej kwarcie RMKS wyszedł na kilku punktowe prowadzenie. Po przerwie rybniczanki kontrolowały przebieg gry i systematycznie powiększały swoją przewagę. Spotkanie zakończyło się ósmą wygraną drużyny prowadzonej przez Grzegorza Korzenia w tym sezonie.

Rybniczanki w tym roku rozegrają jeszcze jedno spotkanie. W sobotę 21 grudnia podejmować będą przed własną publicznością Pogoń z Rudy Śląskiej.

ISWJ Wisła – RMKS Rybnik 65:81 (21:22, 10:17, 16:22, 18:20)

ISWJ: Justyna Brańka 6, Martyna Grabska, Karolina Kirga 9, Sandra Hracka 3, Kamila Waliczek 10, Justyna Pilch 17, Beata Szarzec 20
Trener: Przemysław Kurzok.

RMKS: Julia Góra, Majka Stefaniak 9, Marzena Lamczyk 2, Agata Majka 17, Justyna Kocon 6, Karolina Danielewicz 16, Małgorzata Struzik 7, Joanna Sobota 18, Nicola Banaś 2, Paulina Raudner, Dominika Bednarek 4
Trener: Grzegorz Korzeń.