środa, 29 listopada 2023

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Wysoka porażka futsalistów z Knurowa

17.12.2019 18:54 | 0 komentarzy | kozz

Mecz 7. kolejki II ligi futsalu mężczyzn zakończył się wysoką porażką zawodników MTS-u Knurów, którzy przegrali wyjazdowy mecz z Gwiazdą II Ruda Śląska aż 8:1.

Wysoka porażka futsalistów z Knurowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza połowa tego pojedynku nie wskazywała na to, że knurowianie przegrają ten mecz bardzo wysoko. Gwiazda II objęła prowadzenie w 4. minucie po golu Patryka Widucha. W kolejnych minutach piłka do bramki nie wpadała, ale zarówno jedni jak i drudzy mieli doskonałe sytuacje do zmienienia wyniku.

Jak z worka gole zaczęły się wysypywać po przerwie. Niestety dla MTS-u. Gospodarze zaczęli drugą część meczu fantastycznie trafiając do bramki knurowian kilkukrotnie. Najpierw Widuch, po chwili Olaf Białek, Mateusz Dynek i Patryk Miłoń. W krótkim czasie zrobiło się 5:0 dla Gwiazdy. Futsalistom z Knurowa udało się odpowiedzieć w 30. minucie golem Dawida Górskiego. Było to jednak zbyt mało, by podnieść się po fatalnym początku drugiej połowy. Gwiazda dobiła zespół z Knurowa jeszcze trzema trafieniami, a na listę strzelców wpisali się Przemysław Gąsior, Paweł Grzywczewski i Hubert Szaraniec. 

MTS Knurów zajmuje 4. miejsce w sześciozespołowej grupie. Liderem jest Rekord II Bielsko-Biała przed Kamionką i Bongo Krapkowice. Za knurowianami jest Gwiazda II i Pyskowice.

Gwiazda II - MTS Knurów 8:1 (1:0)

Widuch 4., 21., Białek 22., Dynek 25., Miłoń 25., Gąsior 31., Grzywczewski 36., Szaraniec 37. - Górski 30.

MTS: Daniel Baran, Szymon Węgrzyk, Damian Kraska, Dariusz Flis, Bartłomiej Flis oraz Łukasz Nowakowski, Mateusz Mularczyk, Patryk Kluzek, Dawid Górski i Rafał Adamkowski.