środa, 6 lipca 2022

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Huragan rozprawił się z Politechniką

23.12.2019 17:03 | 0 komentarzy | adi

W ostatniej kolejce II ligi tenisa stołowego mężczyzn w tym roku zwycięstwa odniosły tylko Jedynka Pszów i KTS II Gliwice.

Huragan rozprawił się z Politechniką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS AZS Politechnika Gliwice - UKS Huragan Sosnowiec 3:7

  • Mugowski Arkadiusz - Twardowski Szymon 2:3 (12:10, 6:11, 2:11, 8:11, 5:11)
  • Misiak Mateusz - Szydło Stanisław 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7)
  • Misiak Mateusz - Twardowski Szymon 2:3 (13:11, 5:11, 7:11, 11:6, 5:11)
  • Mugowski Arkadiusz - Babicz Adam 3:0 (11:5, 11:6, 17:15)
  • Goniowski Piotr - Szydło Aleksander 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 1:11, 7:11)
  • Stefaniak Michał - Skórski Michał 2:3 (11:8, 5:11, 11:7, 8:11, 7:11)
  • Stefaniak Michał - Szydło Aleksander 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 4:11)
  • Goniowski Piotr - Skórski Michał 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 7:11)
  • Misiak Mateusz / Stefaniak Michał - Szydło Aleksander / Twardowski Szymon 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
  • Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr - Szydło Stanisław / Skórski Michał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)

Polonia II Bytom - KS Naprzód Borucin 7:3

  • Michael Daniel - Eliasz Adrian 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:5)
  • Dąbrowski Igor - Szołtysek Artur 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11)
  • Michael Daniel - Szołtysek Artur 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:7)
  • Dąbrowski Igor - Eliasz Adrian 2:3 (11:5, 8:11, 11:5, 2:11, 6:11)
  • Balcerzak Marcin - Piecowski Mirosław 3:1 (11:4, 11:7, 11:13, 11:5)
  • Wróbel Dariusz - Piecowski Bogdan 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
  • Balcerzak Marcin - Piecowski Bogdan 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
  • Wróbel Dariusz - Piecowski Mirosław 3:1 (11:1, 11:3, 11:13, 11:5)
  • Michael Daniel / Dąbrowski Igor - Piecowski Bogdan / Eliasz Adrian 3:1 (10:12, 13:11, 11:7, 11:5)
  • Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Piecowski Mirosław / Szołtysek Artur 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 9:11)

LITS Meble Anders Żywiec - KTS II Gliwice 6:4

  • Pietraszko Łukasz - Radło Szymon 3:0 (11:8, 11:1, 11:5)
  • Pal Waldemar - Gumiński Krzysztof 3:2 (11:5, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8)
  • Pal Waldemar - Radło Szymon 3:2 (11:7, 13:15, 10:12, 18:16, 11:3)
  • Pietraszko Łukasz - Gumiński Krzysztof 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:3)
  • Sobel Bartosz - Pawłowski Krzysztof 3:0 (16:14, 11:7, 11:5)
  • Rułka Filip - Lilien Aleksander 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
  • Rułka Filip - Pawłowski Krzysztof 3:0 (11:3, 11:3, 11:9)
  • Sobel Bartosz - Lilien Aleksander 2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:9, 4:11)
  • Pal Waldemar / Rułka Filip - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:7, 12:14)
  • Pietraszko Łukasz / Sobel Bartosz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (11:5, 2:11, 9:11, 7:11)

LKS Lesznianka Leszna Górna - MUKS Jedynka Pszów 3:7

  • Dytko Dawid - Kempa Mateusz 3:1 (11:2, 12:10, 2:11, 13:11)
  • Ostachowski Piotr - Święcicki Szymon 2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:4, 7:11)
  • Libiszewski Grzegorz - Kowol Marek 3:2 (11:13, 11:6, 8:11, 11:7, 12:10)
  • Walarus Dariusz - Borek Kamil 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
  • Dytko Dawid - Kowol Marek 1:3 (10:12, 8:11, 17:15, 6:11)
  • Ostachowski Piotr - Borek Kamil 0:3 (3:11, 10:12, 7:11)
  • Libiszewski Grzegorz - Kempa Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
  • Walarus Dariusz - Święcicki Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
  • Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Kowol Marek / Borek Kamil 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 12:10)
  • Walarus Dariusz / Ostachowski Piotr - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)

KTS II Gliwice - UKTS Sokół Orzesze 8:2

  • Radło Szymon - Woźniak Jakub 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
  • Gumiński Krzysztof - Przewłocki Jacek 0:3 (4:11, 3:11, 10:12)
  • Radło Szymon - Przewłocki Jacek 2:3 (12:10, 11:3, 9:11, 6:11, 8:11)
  • Gumiński Krzysztof - Woźniak Jakub 3:2 (19:21, 11:7, 9:11, 12:10, 11:9)
  • Pawłowski Krzysztof - Tkocz Marek 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
  • Lilien Aleksander - Czyrnia Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
  • Pawłowski Krzysztof - Czyrnia Piotr 3:2 (11:13, 11:8, 11:6, 6:11, 11:6)
  • Lilien Aleksander - Tkocz Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
  • Radło Szymon / Gumiński Krzysztof - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 3:2 (11:7, 11:1, 7:11, 4:11, 11:9)
  • Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Tkocz Marek / Czyrnia Piotr 3:0 (13:11, 12:10, 11:9)