Niedziela, 19 września 2021

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

RSS

Trójkolorowi rozpoczęli przygotowania

07.01.2020 15:40 | 0 komentarzy | kozz

W poniedziałek punktualnie o godz. 18.00 trener Marcin Lijewski dał znak do rozpoczęcia przygotowań do dalszej częsci sezonu 2019/2020. Na pierwszym treningu zgromadzili się wszyscy dostępni zawodnicy.

Trójkolorowi rozpoczęli przygotowania
fot. NMC Górnik Zabrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Brakowało jedynie reprezentantów: Szymona Sićki, Adriana Kondratiuka, Krystiana Bondziora, Martina Galii i Iso Sluijtersa. Chwilę dodatkowego wolnego otrzymał również Jan Czuwara, który co prawda na ostatnim turnieju reprezentacji nie zagrał, ale wcześniej przepracował intensywne zgrupowania kadry. Skład uzupełnili juniorzy i... Dariusz Mogielnicki, klubowy kierownik, który przygotowuje się do starcia charytatywnego, które już za tydzień.

Przy linii bocznej pracowali także klubowi rehabilitanci: Ignacy Bąk i Michał Adamuszek. Na rowerku trenował także Alex Tatarincew, który jednak wróci do pełnych treningów piłki ręcznej.

Pierwszy trening Trójkolorowi spędzili na rozruchu i grze w futbol. W pozostałych dniach tygodnia będą trenować dwa razy dziennie i budować formę na rozgrywki. Pierwszą grę kontrolną zabrzanie rozegrają już w piątek z HC Robe Zubri w Zabrzu o godz. 18.00. Rewanż nastąpi w sobotę o godz. 11.00, również w Hali Pogoni.


Biuro Prasowe NMC Górnik Zabrze