Czwartek, 30 listopada 2023

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Mistrzowie Polski trenują w Rybniku-Kamieniu

13.01.2020 13:21 | 0 komentarzy | kozz

W poniedziałek rano piłkarze Piasta Gliwice wyjechali na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia, gdzie będą trenować do 18 stycznia. Na pierwszy zimowy obóz sztab szkoleniowy mistrzów Polski zabrał 27 zawodników.

Mistrzowie Polski trenują w Rybniku-Kamieniu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W kadrze na zgrupowanie znalazł się między innymi Tymoteusz Klupś, który w poprzednim tygodniu zasilił szeregi Piasta Gliwice, a także powracający z wypożyczenia Karol Stanek. Z zespołem trenować będzie także Jakub Czerwiński, który powraca do pełni zdrowia po kontuzji i rehabilitacji.

Podczas przygotowań w Kamieniu zabraknie natomiast Marcina Pietrowskiego i Aleksandra Jagiełły, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. W kadrze nie znaleźli się również Dani Aquino, Denis Gojko oraz Łukasz Krakowczyk, których przyszłość wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Zgrupowanie w Kamieniu zakończy sparing z GKS-em Jastrzębie. Mecz z pierwszoligowcem zostanie rozegrany w sobotę, 18 stycznia o godzinie 11:00.

Kadra Piasta na zgrupowanie w Kamieniu:

  • Bramkarze: Jakub Szmatuła, Patryk Królczyk, Frantisek Plach, Paweł Rabin.
  • Obrońcy: Mikkel Kirkeskov, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek, Tomasz Mokwa, Tomas Huk, Bartosz Rymaniak, Piotr Malarczyk, Uros Korun.
  • Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Tom Hateley, Tymoteusz Klupś, Patryk Sokołowski, Sebastian Milewski, Martin Konczkowski, Gerard Badia, Remigiusz Borkała, Tiago Alves, Michał Rakowiecki.
  • Napastnicy: Piotr Parzyszek, Jorge Felix, Dominik Steczyk, Patryk Tuszyński, Karol Stanek.

Biuro Prasowe GKS Piast SA