Niedziela, 3 lipca 2022

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

Tenisiści z Gliwic wrócili do gry

15.01.2020 17:09 | 0 komentarzy | adi

W weekend odbyły się pierwsze mecze II ligi tenisa stołowego w 2020 roku.

Tenisiści z Gliwic wrócili do gry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

U kobiet bezproblemowe zwycięstwo zanotował KTS Gliwice - lider II-ligowych rozgrywek. U mężczyzn AZS Politechnika Gliwice wysoko przegrała z MKS-em Czechowice-Dziedzice, a drugi zespół KTS-u Gliwice zremisował z LUKS Węgierska Górka.

LUKS Węgierska Górka - KTS II Gliwice 5:5

  • Stokłosa Jacek - Radło Szymon 3:0 (11:5, 11:8, 13:11)
  • Tomiczek Jakub - Gumiński Krzysztof 2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 4:11, 9:11)
  • Wróbel Jan - Pawłowski Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
  • Madej Bogusław - Lilien Aleksander 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
  • Tomiczek Jakub - Pawłowski Krzysztof 0:3 (2:11, 7:11, 7:11)
  • Wróbel Jan - Gumiński Krzysztof 3:0 (11:5, 12:10, 11:9)
  • Stokłosa Jacek - Lilien Aleksander 3:1 (11:7, 10:12, 20:18, 15:13)
  • Madej Bogusław - Radło Szymon 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 20:18)
  • Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:6)
  • Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (10:12, 8:11, 11:5, 7:11)

KS AZS Politechnika Gliwice - MKS Czechowice Dziedzice 1:9

  • Mugowski Arkadiusz - Jemilianowicz Sebastian 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
  • Misiak Mateusz - Ramenda Adam 0:3 (12:14, 3:11, 13:15)
  • Mugowski Arkadiusz - Ramenda Adam 1:3 (2:11, 11:9, 11:13, 7:11)
  • Misiak Mateusz - Jemilianowicz Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
  • Goniowski Piotr - Grabski Dawid 0:3 (11:13, 8:11, 8:11)
  • Stefaniak Michał - Cioch Błażej 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
  • Goniowski Piotr - Cioch Błażej 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 4:11)
  • Stefaniak Michał - Grabski Dawid 1:3 (4:11, 11:5, 3:11, 3:11)
  • Stefaniak Michał / Misiak Mateusz - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 0:11, 8:11)
  • Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr - Cioch Błażej / Grabski Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)

KTS Gliwice - UKTS Sokół II Orzesze 10:0

  • Szabat Patrycja - Gąsior Oliwia 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:7)
  • Rusin Anna - Toborek Maria 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
  • Szabat Patrycja - Toborek Maria 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
  • Rusin Anna - Gąsior Oliwia 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
  • Kaniecka Dorota - Czyrnia Justyna 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
  • Ciesielska Agata - Piontek Kornelia 3:0 (11:1, 11:1, 11:8)
  • Kaniecka Dorota - Piontek Kornelia 3:0 (11:1, 11:6, 11:4)
  • Ciesielska Agata - Czyrnia Justyna 3:2 (11:7, 11:2, 4:11, 9:11, 11:5)
  • Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Gąsior Oliwia / Toborek Maria 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
  • Ciesielska Agata / Szabat Patrycja - Czyrnia Justyna / Piontek Kornelia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5)