Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Porażka RKK AZS Racibórz

19.01.2020 12:22 | 0 komentarzy | olla

W meczu 2. kolejki finału B koszykarki RKK AZS Racibórz przegrały w Tarnowie z MKS-em 50:89.

W drugim meczu rundy finałowej RKK AZS Racibórz musiał uznać wyższość rywalek z Tarnowa, które od początku zdominowały parkiet. Na przerwę raciborzanki schodziły przegrywając 24:50. Po przerwie RKK próbował odrabiać straty, jednak nieskutecznie. Zespół trenera Marcina Parzonki w całym meczu zdobył 50 punktów, natomiast gospodynie z Tarnowa zdobyły o 39 „oczek” więcej i to one cieszyły się ze zwycięstwa.

W następnej kolejce RKK AZS Racibórz zmierzy się na wyjeździe z UKS-em Żak Nowy Sącz. Spotkanie rozegrane zostanie 1 lutego o godzinie 15:30.

MKS PM Tarnóaw – RKK AZS Racibórz 89:50 (25:12, 25:12, 25:17, 14:9)

MKS: M. Maksymowicz 7, P. Rogalska 21, B. Śmiertka 3, Ki. Jaworska 2, Ko. Jaworska 2, M. Ruta 23, J. Świętochowska 7, P. Liszka 21, A. Mojek 2, J. Węglarz, K. Śmiertka 1
Trener: K. Wawrzonek.

RKK: A. Botorek 0, Z. Stęc 5, M. Cichy 6, N. Dudek 2. L. Cichy 4. W. Grzegorzek 4, J. Karwot 8, A. Bolek 15, K. Zimnicka 6
Trener: M. Parzonka.