imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

AZS Politechnika Śląska wciąż bez porażki

27.01.2020 19:14 | 0 komentarzy | adi

Koszykarze AZS-u Politechniki Śląskiej pokonali AZS Katowice 76:58.

W pierwszym meczu tych drużyn gliwiczanie wygrali zaledwie jednym punktem. W drugim pojedynek był wyrównany tylko do przerwy, na którą z prowadzeniem schodzili "Akademicy" z Katowic (29:31). W trzeciej kwarcie gospodarze wyraźnie odskoczyli od przeciwnika (60:45), przez co w czwartej większych emocji już nie było.

Najwięcej punktów dla gliwiczan zdobył Kamil Michalik - 19. AZS Politechnika Śląska zajmuje pierwsze miejsce w grupie finału A. Ma trzy punkty przewagi nad MCKS-em Czeladź i GTK II Gliwice.

AZS Politechnika Śląska - AZS Katowice 76:58 (14:13, 15:18, 31:14, 16:13)

Politechnika: Szymon Barys 4, Wojciech Kuśmierz 10, Cyprian Błaszczyk 3, Łukasz Piwowarczyk 7, Wojciech Wąsowicz, Wiktor Kaniewski 4, Jakub Wania 8, Jakub Złotoś 2, Maciej Wąsoewicz 18, Rafał Rabsztyn 1, Bartosz Matysiak, Kamil Michalik 19.