RKK AZS Racibórz wygrał w Nowym Sączu

02.02.2020 06:56 | 0 komentarzy | olla

W 4. kolejce finału B II ligi kobiet RKK AZS Racibórz wygrał w Nowym Sączu z UKS-em Żak 79:75.

Spotkanie rozgrywane w Nowym Sączu od początku było wyrównane. Pierwsza kwarta zakończyła się jednopunktowym prowadzeniem raciborzanek. W drugiej kwarcie było podobnie. Podopieczne Marcina Parzonki wygrały 18:19 i na przerwę schodziły wygrywając różnicą dwóch „oczek”. Po zmianie stron gospodynie wyszły na czteropunktowe prowadzenie. W decydującej kwarcie koszykarki RKK odrobiły straty i w całym meczu wygrały 79:75.

W tym sezonie raciborzanki rozegrają jeszcze jedno spotkanie. 16 lutego RKK będzie podejmować przed własną publicznością MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

UKS Żak Nowy Sącz – RKK AZS Racibórz 75:79 (19:20, 18:19, 23:17, 15:23)

UKS: Leśnicka 10, Szkarłat 6, Feryńska 22, Gródek 9, Sommer 2, Gajdosz 3, Nowak 17, Salamon 2, Smoleń.

RKK: Stęc 6, M. Cichy 6, Dudek 2, Bogusz 2, L. Cichy 17, Grzegórzek 1, Karwot 16, Bolek 16, Zimnicka 13.