Minikoszykówka U12 chłopców rozpoczęła II etap

06.02.2020 16:49 | 0 komentarzy | rafbl

W Rybniku rozegrano turniej II etapu mini koszykówki chłopców U12. Udział oprócz gospodarzy - miejscowego MKKS-u wzięły MKS MOS Katowice i MKS Wodzisław Śląski.

W pierwszym meczu turnieju gospodarze zmierzyli się z koszykarzami z Katowic. Mimo, że do przerwy lepsi byli goście (12:15) ostatecznie spotkanie sześcioma punktami wygrali gospodarze (34:28).

• MKKS Rybnik - MKS MOS Katowice 34:28 (8:6, 4:9, 11:6, 11:7)

W kolejnym meczu katowiczanie zmierzyli się z MKS-em Wodzisław Śląski. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i w połowie minimalnie prowadzili wodzisławianie (16:17). W drugiej części spotkania przewagę osiągać zaczęli koszykarze z Katowic, którzy wygrali 33:28.

• MKS MOS Katowice - MKS Wodzisław Śląski 33:28 (6:5, 10:12, 9:5, 8:6)

W ostatnim spotkaniu gospodarze zmierzyli się z wodzisławskim MKS-em. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando rybniczan, którzy wygrali pewnie 40:18.

• MKKS Rybnik - MKS Wodzisław Śląski 40:18 (11:0, 8:6, 12:5, 9:7)

Składy:

MKKS Rybnik: Kuśka, Surma, Trzeciak, Cieśla, Majewski, Siwica, Sujkowski, Gajos, Mielniczuk, Pruterk, Terlecki

MKS Wodzisław Śląski: Ochodek, Gawliczek, Pielorz, Szeremeta, Szymański, Jachimowicz, Lamla, Borkowski, Pilarek, Kamiński, Rugor, Kubica, Świderek, Dziak, Kolarczyk